ECONO-PAK pakavimo įrengimai Jūsų gamybai

Mes lydime Jus viso pakavimo proceso metu

Ilgametė „ECONO-PAK“ patirtis ir nuolatinis gaminių asortimento tobulinimas suteikia galimybę klientams pateikti pakavimo įrengimus ir visas linijas, įskaitant koncepcinį dizainą, projekto planavimą ir montavimą, ir visa tai iš vienos įmonės – Ilgalaikiai pakavimo sprendimai!

MŪSŲ PAKAVIMO ĮRANGA:

Kartono dėžutės surinkėjas

Įrenginys skirtas plokščių kartoninių ruošinių surinkimui

Techninė, į praktiką orientuota kartoninių dėžių surinkimo įrengimų koncepcija siūlo platų pritaikymo variantų pasirinkimą. Siūlome tiek atskirus įrengimus, tiek įrengimus integruotus į pakavimo liniją. „ECONO-PAK“ įrenginiai yra pritaikyti skirtingiems reikalavimams, formatams ir našumams, todėl demonstruoja aukštą lankstumo lygį.

„ECONO-PAK“ kartoninių dėžių surinkėjas montuoja skirtingų plokščių formų ruošinius į kartonines dėžutes – su dangteliais ir be jų. Surinkta dėžutė patenka per įrengimo kanalą pasroviui ant konvejerio. Plokštieji kartoniniai ruošiniai sulankstomi įrenginyje formavimo įrankiu, kuris parenkamas kiekvienos dėžutės dizainui.

Kartono dėžutės uždarytuvas

Įrenginys skirtas automatiškai uždaryti surinktas ir pripildytas dėžutes

„ECONO-PAK“ kartoninės dėžutės uždarytuvas, uždaro įvairias užpildytas dėžutes, pagamintas iš padengto arba nepadengto kartono, taip pat ir gofruotojo kartono. Dėžutės uždaromos naudojant karštus klijus arba karštą orą. Po individualių konsultacijų kartu nuspręsime ir parinksime mašinas atitinkančias jūsų techninius reikalavimus. Galite pasirinkti vieno atvarto (angl. – single-flap) kartono uždarytuvą arba didelio našumo dežutės uždarytuvą. Projektuojant įrenginį, atsižvelgiama į individualius kliento poreikius. Siūlome skirtingas dėžučių uždarymo galimybes. „Single-flap“, „triple flap“ arba „stack-in flap“ uždarymo sistemas ir kt.


Horizontalaus kartonavimo įrenginys

Pakavimo mašina visiškai automatiniam suklijuotų kartoninių ruošinių montavimui, užpildymui ir uždarymui

„ECONO-PAK“ kartoninė dėžutė naudojama automatiniam suklijuotų kartoninių ruošinių, pagamintų iš plastiku dengto arba nepadengto kartono, montavimui, užpildymui ir uždarymui. Patogus eksploatuoti, greitas ir atkartojamas formato keitimas, naudojant laiko patikrintą technologiją, pavertė kartoninę dėžę ekonomine investicija. Didelis formatų asortimentas apima daugybę įvairių produktų grupių pakuočių.


Vertikalus kartonavimo įrenginys

Pakavimo mašina mažoms partijoms su kintama dėtuvės kasete (angl. – magazine battery)

Vertikalus kartonavimo įrenginys yra skirtas įvairiems gaminiams ir jų variacijoms, bei apdoroja kartoninius ruošinius, pagamintus iš pilno ir gofruoto kartono su dvipusio klijuojamo uždarymo sistema. Protarpiniu būdu veikiantis kartonatorius užpildo iš anksto klijais suteptas dėžutes iš viršaus.

Naujas vertikalaus kartonavimo sprendimas atspindi naują įrangos kartą, apjungiančią kelis įrenginių tipus ir procesus viename įrenginyje.


Rankovės tipo pakavimo įrenginys (angl. – Sleeving)

„Sleeving“ įrenginys automatiškai apvynioja gaminius rankovės tipo pakuote

Rankovių dėžutės plokščia konstrukcija yra suprojektuota taip, kad apatiniame šone (vidinėje pusėje) būtų klijavimo atvartas. „ECONO-PAK“ kartu su savo plėtros ir projektavimo skyriumi sukurs individualią Sleeving‘o koncepciją remiantis kliento poreikiais. Rankovės tipo įpakavimas suteikia optimalias įvaizdžio galimybes kliento produktams, tuo pačiu ekonomiškai naudojant medžiagas ir išlaikant patrauklų dizainą.


Grupinis pakavimas

Pakavimo įrenginys skirtas supakuoti produktų grupei

„ECONO-PAK“ grupinio pakavimo įrenginys pasirūpina skirtingų produktų grupių supakavimu. Tai gali būti arba kietos formos (dėžutėse) arba lankstūs gaminiai (maišeliuose).

Plokšti, iš anksto neklijuoti kartoniniai ruošiniai nuimami nuo dėtuvės ir perkeliami į U formą.  Produktai gaunami pagal kliento nurodomas specifikacijas, suformuojami ir sugrupuojami naudojant paskirstymo grandinę. Susidariusi gaminių grupė šonu stumiama į pastatytą dėžutę. Išorinė dėžutė yra klijuojama ir išstumiama iš įrenginio.


Produktų tvarkymo ir konvejerio technika

Produktų tvarkymo sistemos yra idealus priedas prie plačių mašinų pasirinkimo galimybių, kurią siūlo „ECONO-PAK“. Būtent tai, kad „ECONO-PAK“ patys gamina savo konvejerių techniką, leidžia suprojektuoti pagal individualius poreikius pritaikytas mašinas ir įrangas. Visas įrangos dalis „ECONO-PAK“ konstruoja ir gamina vietoje. Dėl savo ilgametės patirties galime pateikti jums išsamius gamykloms skirtus sprendimus. „ECONO-PAK“ taip pat yra linkę perimti projektavimą (pvz., Techninius patarimus, sąsajų paaiškinimą, maketų dizainą ir kt.). Kadangi įrangos montavimas ir eksploataciniai bandymai atliekami Flonheime, galima užtikrinti greitą ir efektyvų įrangos paleidimą kliento gamykloje.

Produktų asortimentas:

 • Pakrovimo įrengimai
 • Linijų paskirstytojas
 • Linijų sujungimas
 • Servo valdomi dinaminiai tiekimo įrenginiai
 • Pneumatiniu būdu valdomi įtaisai
 • Nuleidžiamos arba besisukančios nukreipimo sistemos
 • Diržiniai konvejeriai
 • Pasukamosios plokštės
 • Juostiniai konvejeriai
 • Grandininiai konvejeriai
 • Ritininiai konvejeriai
 • Pasukamosios stotys
 • Krautuvai ir produktų grupavimas
 • Stūmimo įtaisai
 • Atvirų dangtelių identifikacija

Jei norėtumėte pateikti užklausą ar sužinoti daugiau apie pakavimo automatizavimo galimybes, kreipkitės į mus žemiau pateiktais kontaktais.